piątek, 7 czerwca 2013

Zdrowo, bo na sportowo. Masovia zaprasza na badmintona

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, jak na sportowo spędzić sobotę, a jest fanem badmintona i chciałby spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi amatorami tego sportu, będzie miał taką możliwość. Klub Sportowy Masovia zaprasza bowiem wszystkich sympatyków badmintona  na otwarty turniej organizowany z okazji Dnia Kultury Fizycznej pod hasłem „Zdrowo, bo na sportowo”. Impreza odbędzie się 8 czerwca w hali sportowej przy zespole szkół numer 2 w Płocku przy ulicy Chopina 62. W rywalizacji mogą wziąć udział wszyscy chętni zawodnicy w każdym wieku.


Rozgrywki najmłodszych rozpoczną się już o godzinie 9.00. Wtedy pojedynki rozegrają między sobą dzieci urodzone w 1997 roku i młodsze. Początek rywalizacji w pozostałych kategoriach wiekowych zaplanowano na godzinę 12.00.  

To już druga taka akcja KS Masovii. Pod koniec maja odbył się pierwszy z cyklu czterech badmintonowych turniejów rodzinnych organizowanych przez klub pod hasłem „Weź mamę lub tatę i razem na matę”. Uczestnicy z niecierpliwością oczekują już na drugą imprezę z tego cyklu, która odbędzie się 23 czerwca (szczegóły sobotniego turnieju i turniejów rodzinnych na www.ksmasovia.pl). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz