wtorek, 11 czerwca 2013

Miasto doceniło młode szczypiornistki i szczypiornistów

FOT. www.plock.eu
W spotkaniu z władzami miasta w ratuszowej auli wzięli udział juniorzy młodsi, którzy odnieśli sukces podczas Mistrzostw Polski - zawodnicy SKF Wisły Płock i zawodniczki AZS PWSZ Jutrzenka Płock. - Po raz kolejny udowodniliście, że Płock piłką ręczną stoi – zwracał się do młodych szczypiornistów prezydent Andrzej Nowakowski.


Świetnymi osiągnięciami mogły pochwalić się aż dwie drużyny SKF Wisły Płock, które zajęły drugie i czwarte miejsce. Dziewczęta zdobyły brązowy medal.

 - Godnie reprezentowaliście barwy swoich klubów i barwy Płocka.  Życzę wam kolejnych sukcesów i, jeśli to jest waszym marzeniem, wspaniałej kariery na parkietach w Polsce i za granicą – mówił prezydent. Sportowcy, a także ich trenerzy i prezesi klubów otrzymali od prezydenta listy gratulacyjne i upominki.

Prezes klubu AZS PWSZ Jutrzenka Sławomir Jarosz podziękował prezydentowi za wspieranie sportu w mieście. – Dla naszych zawodniczek to historyczne osiągnięcie. - Czas teraz na historyczne drugie i historyczne pierwsze miejsce – dopingował prezydent. 

Marek Woliński, prezes SKF Wisła Płock wręczył prezydentowi, a także jego zastępcy Romanowi Siemiątkowskiemu pamiątkowe statuetki. – Dzięki wsparciu władz miasta możemy realizować nasze sportowe cele – mówił prezes Woliński.

– Widzę głęboki sens we wspieraniu tego rodzaju działalności, bo na parkiecie młodzież uczy się współdziałania, rywalizacji w duchu fair play i wytrwałego dążenia do ambitnych celów – podkreślał prezydent Nowakowski.

Alina Boczkowska
źródło: www.plock.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz