sobota, 4 maja 2013

Nieudany wyjazd na wschód. Lublin – Jutrzenka 21:14Wyjazdowy pojedynek z AZS-em UMCS Lublin był dla Jutrzenki ostatnią szansą na utrzymanie się w pierwszej lidze bez konieczności walki w barażach. Niestety, drużyna prowadzona przez trenerów Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego poległa w Lublinie, a tym samym już przed ostatnią kolejką stało się jasne, że płocczanki zakończą sezon zasadniczy na ostatnim miejscu w tabeli.

AZS UMCS Lublin nie zagrał rewelacyjnego meczu. W pierwszej połowie zdołał zdobyć zaledwie dziewięć bramek. Niestety, Jutrzenka wypadła jeszcze gorzej. Do przerwy tylko sześć razy zdołała zaskoczyć bramkarkę miejscowych.

Po zmianie stron płocczanki w ofensywie zagrały tylko troszkę lepiej, zdobywając tym razem osiem goli. Miejscowe odpowiedziały jednak na to dwunastoma trafieniami, dzięki czemu wygrały całe spotkanie 21:14.
Pierwszoligowy sezon zakończy się za tydzień. AZS PWSZ Jutrzenka będzie podejmowała w Płocku SMS Gliwice. Niestety, wynik tego pojedynku nie będzie miał już znaczenia dla końcowego układu tabeli. Zespół trenerów Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego, jeśli chce myśleć o grze w pierwszej lidze w sezonie 2013/2014, będzie musiała wygrać baraże z jednym z drugoligowców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz