sobota, 2 lutego 2013

Dwóch na testach

FOT. Wisła Płock

Mateusz Struski i Michał Steć (na zdjęciu) mają wystąpić w sobotnim meczu kontrolnym Wisły z Pogonią Siedlce. To dwaj zawodnicy, którzy są obecnie testowani w zespole prowadzonym przez trenera Marcina Kaczmarka. Ich przyszłość w Płocku powinna rozstrzygnąć się w ciągu najbliższych kilku dni.

Dwudziestoczteroletni Mateusz Struski to bramkarz, który przyjechał na testy z Chorzowa. Zawodnikiem Ruchu był przez kilka sezonów, ale nie zaliczył żadnego oficjalnego meczu w pierwszym zespole, występując jedynie w ekipie Młodej Ekstraklasy. Był wypożyczany do Olimpii Grudziądz oraz GKS-u Tychy.

Grający na skrzydle Michał Steć ma 22 lata. W swoim piłkarskim CV ma zapisane między innym występy w Jagiellonii Białystok. Grał tam w drużynie juniorów, w Młodej Ekstraklasie. Zaliczył również trzy występy w T-Mobile Ekstraklasie. Od wiosny 20-12 roku występuje w Pogoni Siedlce.

Zarówno Mateusz Stuski jak i Michał Steć wystąpią w sobotę w meczu kontrolnym z Pogonią Siedlce. W przyszłym tygodniu przez kilka dni będą uczestniczyć w zajęciach płockiego zespołu, po czym sztab szkoleniowy podejmie decyzję o ich przyszłości. Jeśli będzie pozytywna, rozpoczną się pertraktacje między klubami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz