piątek, 21 grudnia 2012

Rajewscy zdominowali II Galę Kings of Sanda

Trzy z sześciu pojedynków II Gali Kings of Sanda w Hali Gier Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wygrali reprezentanci Rajewski Team Płock. W walce wieczoru Sebastian Rajewski nie doczekał się jednak "Pogromcy Polaków" Artema Voskoboynikova, który na gali nie wystąpił z powodu kontuzji. W zamian płocczanin pokonał równie charyzmatycznego i zdeterminowanego Denisa Raiko (walka na zdjęciu).

Galę otworzyła walka Mateusza Rajewskiego, który przez decyzję sędziów wygrał z Krzysztofem Olszewskim. Walkę kobiet wygrała, wykazując się niesamowitą charyzmą, silną wolą i determinacją Paulina Raszewska. Zaciętą i wyrównaną walkę stoczyli następnie Mateusz Janik i Wiktor Brański, który finalnie wygrał przez decyzję sędziów. Kolejnym powodem do zadowolenia płockich fanów był triumf Roberta Rajewskiego Juniora nad Michałem Polakiem. Łukasz Demczur pokonał Kamila Boszko przez dyskwalifikację.

Walką wieczoru miał być pojedynek Artema Voskoboynikova z Sebastianem Rajewskim o pas Międzynarodowego Mistrza Polski Sandy Zawodowej. Ze względu na kontuzję „Pogromcy Polaków” rywalem Sebastiana został Denis Raiko, równie charakterny i zdeterminowany zawodnik. Rywalizacja ta skończyła się jednogłośną decyzją sędziów o wygranej płocczanina. 

Wyniki II Gali Kings Of Sanda:
65 kg: Mateusz Rajewski pokonał Krzysztofa Olszewskiego przez decyzję
55 kg: Paulina Raszewska pokonała Annę Sikorę przez decyzję
65 kg: Wiktor Brański pokonał Mateusza Janika przez decyzję (2x ostrzeżenie)
65 kg: Robert Rajewski jr. pokonał Michała Polaka przez decyzję
70 kg: Łukasz Demczur pokonał Kamila Boszko przez dyskwalifikację (3x kopnięcie w krocze)
70 kg: Sebastian Rajewski pokonał Denisa Raiko przez decyzję 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz