środa, 5 grudnia 2012

Kisiel powołał dwóch nafciarzyGrający na co dzień w Płocku Paweł Paczkowski i wypożyczony do SMS-u Gdańsk Adam Morawski to zawodnicy Orlen Wisły Płock, których nowy trener reprezentacji młodzieżowej Krzysztof Kisiel powołał na zgrupowanie kadry w Dąbrowie Tarnowskiej oraz towarzyski turniej na Węgrzech. Prawdopodobnie spośród zawodników powołanych na grudniowe konsultacje oraz tych, którzy pozostali w rezerwie, zostanie wybrana ekipa, która na początku stycznia 2013 roku powalczy na Białorusi o awans do Młodzieżowych Mistrzostw Świata, których gospodarzem będzie Bośnia i Hercegowina.
Młodzi kadrowicze 16 grudnia spotkają się w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie będą trenowali do 20 grudnia. W gronie kadrowiczów płocki bramkarz Adam Morawski, grający obecnie na wypożyczeniu w SMS Gdańsk. Jedną z kluczowych postaci młodzieżówki powinien być Paweł Paczkowski. Prawy rozgrywający Orlen Wisły ma już na koncie debiut w kadrze seniorów. Jego atutem jest również bogate zdobyte w meczach międzynarodowych rozgrywanych przez nafciarzy – zarówno towarzyskich jak i pucharowych.

Poza Adamem Morawskim i Pawłem Paczkowskim w kadrze znaleźli się: Paweł Genda (MGTS Siódemka Ozimek/SMS Gdańsk), Michał Daszek (MMTS Kwidzyn), Paweł Gregor i Kacper Adamski (obaj MSPR Siódemka Legnica), Michał Obiała (MKS Nielba Wągrowiec), Patryk Walczak (Pogoń Handball Szczecin), Łukasz Kużdeba i Patryk Małecki (obaj Zagłębie Lubin), Michał Kapela (SPR Chrobry Głogów), Hubert Kornecki (SPR Stal Mielec), Rafał Biegaj i Wiktor Kubała (obaj KSSPR Końskie), Krzysztof Mogielnicki, Łukasz Rogulski i Patryk Abram (wszyscy trzej SPR Wybrzeże Gdańsk) oraz Sergiusz Zagała (Viret Zawieiercie). W rezerwie pozostają: Mikołaj Kupiec (Kar-Do Spójnia Gdynia/SMS Gdańsk), Artur Chmielniński i Adrian Kondratiuk (obaj SPR Wybrzeże Gdańsk), Adrian Wojkowski (MSPRze Siódemka Legnica), Damian Spychalski (Wójcik Meble – Techtrans Elbląg).  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz