środa, 21 listopada 2012

Białystok zdobyty


Ósmą wygraną w sezonie 2012/2013 zaliczyli piłkarze ręczni rezerw Orlen Wisły. Tym razem młodzi drugoligowcy pokonali w Białymstoku ekipę tamtejszego Słonecznego Stoku. Ekipa prowadzona przez trenerów Roberta Jankowskiego i Bogdana Janiszewskiego umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli. W pierwszej rundzie obecnego sezonu płocczanie mają do rozegrania jeszcze dwa mecze. Zagrają u siebie z ChKS-em Łódź, a na wyjazdach z Anilaną Łódź i MKS-em Wieluń.
Młodzi nafciarze praktycznie od pierwszych minut meczu przejęli kontrolę nad wydarzeniami na placu gry. Ekipa z Płocka dość szybko wypracowała sobie niewielką przewagę, która na zakończenie pierwszej połowy wyniosła dziewięć bramek.
Znając przebieg wcześniejszych meczów Orlen Wisły II w obecnym sezonie, można było mieć niemal stuprocentową pewność, że ekipa trenerów Roberta Jankowskiego i Bogdana Janiszewskiego dopisze sobie w Białymstoku kolejne dwa punkty do swojego dotychczasowego dorobku. I tak się faktycznie stało, chociaż młodzi płocczanie po zmianie stron nie forsowali zbyt mocnego tempa, a nawet pozwolili swoim przeciwnikom nieznacznie zredukować bramkową różnicę.

Najskuteczniejszym z płockich graczy – nie po raz pierwszy w obecnych rozgrywkach drugiej ligi okazał się prawoskrzydłowy Michał Sikorski, który aż czternaście razy wpisywał się na listę strzelców.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Orlen Wisła II 25:33(9:20)
Orlen Wisła II: Marciniak, Góral, Chiszberg – Lewandowski 2, Zawadzki 2, Kisiel, M. Sikorski 14, Kociuba 1, Sandurski 2, Chrobociński 1, Olszewski 3, Królikowski, Góralski, Piechowski 2,Grzywiński 2, Mikołajewski 4.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz