piątek, 26 października 2012

Tajemniczy rywal Wisły 96KPR Legionowo będzie przeciwnikiem piłkarzy ręcznych Wisły 96 w rozgrywkach mazowieckiej ligi juniorów. Ekipa prowadzona przez trenerów Olgierda Sęka i Przemysława Zielińskiego nie ma żadnych informacji na temat swoich rywali. Młodzi nafciarze do tej pory nie mieli okazji grać przeciwko ekipie z Legionowa, a Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej nie informuje o wynikach prowadzonych przez siebie rozgrywek niższych kategorii wiekowych. Nie wiadomo więc, jaki wyniki w tym sezonie osiąga KPR Legionowo. Płocczanie nie wyobrażają sobie jednak innego wyniku, niż wysokie, efektowne zwycięstwo.

To dla nas nowy i nieznajomy zespół, dlatego musimy podejść do meczu z nim w pełni skoncentrowani. Jako drużyna potrafimy się spiąć, kiedy potrzeba i zagrać na swoim wysokim poziomie. Sądzę, że jeśli nie zlekceważymy przeciwnika, powinniśmy sobie z nim poradzić – powiedział jeden z obrotowych Wisły Michał Wilamowski.

Młodzi płocczanie kilka ostatnich dni spędzili na obozie treningowym w Wągrowcu. W tej samej miejscowości odbywało się również zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów młodszych, w którym uczestniczyli płocczanie Wiktor Bronowski i Maciej Skibiński. – Było dużo taktyki. Przede wszystkim pracowaliśmy nad obroną. Pierwszego dnia odbyły się testy na rowerkach, mieliśmy beep test i sparing z drugim zespołem Nielby Wągrowiec. Na koniec zgrupowania przeszliśmy szczegółowe badania w klinice RehaSport w Poznaniu – relacjonował pobyt w Wągrowcu Wiktor Bronowski.

Mecz SKF Wisła I PłockKPR Legionowo zostanie rozegrany w płockiej hali Chemika w sobotę 27 października o 10.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz