wtorek, 22 maja 2012

Czekanie na koniec sezonuZespoły z powiatu płockiego, które występują w północnej grupie mazowieckiej czwartej ligi niecierpliwie czekają na zakończenie obecnego cyklu rozgrywkowego. Zarówno Wisła II Płock jak i Błękitni Gąbin – bez względu na wyniki ostatnich meczów sezonu – nie poprawią już znacząco swoich dotychczasowych pozycji. Nie muszą też martwić się o spadek do klasy okręgowej. Amator Maszewo tymczasem jest już chyba do końca pogodzony z degradacją. W 30. kolejce wszystkie ekipy z powiatu płockiego przegrały swoje pojedynki. 
Młoda Wisła wyjechała do Pułtuska, aby zmierzyć się z tamtejszą Nadnarwianką. Walczący o pozostanie w gronie czwartoligowców gospodarze nie rozegrali wielkiego meczu, ale jedna zdobyta przez nich bramka zadecydowała o końcowym wyniku.

Błękitni Gąbin w Sierpcu grali z miejscowym Kasztelanem. Niestety, w składzie ekipy prowadzonej przez trenera Marka Ledziona zabrakło bramkarza, ponieważ na mecz nie dotarł Marek Wydra. Jego miejsce między słupkami zajął więc nominalny obrońca Tomasz Niedzielak. Na domiar złego w pierwszej połowie kontuzji doznał Piotr Skierkowski. Przegrana 0:3 może być w tej sytuacji potraktowana jako najniższy wymiar kary. Dokładnie takim samym rezultatem na korzyść miejscowych zakończył się pojedynek Amatora Maszewo w Żurominie z tamtejszą Wkrą.

IV liga
30 kolejka:
Nadnarwianka Pułtusk – Wisła II Płock 1:0
Bramka: Pragacz (83.)
Wisła II: Kwiatkowski - Pielak, Budnicki (55. Sokołowski), Sielewski, Synowicz - Adamczyk, Stański (65. Szabat), Garczewski, Mitura - Gorczyczewski (80. Kołodziejski), Kustra (75. Wiejski).

Kasztelan Sierpc - Błękitni Gąbin 3:0 (2:0)
Bramki: Brzemiński (13.) i Dzięgielewski 2 (26. i 62.)
Błękitni: Niedzielak - Nowak, Tomaszewski, Kiełbasa, Paczkowski - Jasiński, Józwiak, Skierkowski (46. Gąsiorowski), Dębicki - Knapik (55. Gorzelewski), Malinowski

Wkra Żuromin - Amator Maszewo 3:0 (2:0)
Bramki: Nowacki (25.), Żelazny (27.), Kruk (83.)

Pozostałe rezultaty: 
GKP Targówek - Marcovia 2000 Marki 0:0, Huragan Wołomin - Bug Wyszków 1:0, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mławianka Mława 0:0, MKS Przasnysz - Tęcza 34 Płońsk 1:0, Korona Szydłowo - KS Łomianki 3:0. Pauzował: MKS Ciechanów. Tabela: 1. GKP Targówek 67, 2. Bug 58, 3. Wisła II 53, 5. Błękitni 46, 16. Amator 21

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz