środa, 18 kwietnia 2012

Płocki akcent na Euro 2012?


Doskonale spisały się cheerleaderki ze Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica (na zdjęciu) w prestiżowych zawodach Baltic Cup 2012 w Gdańsku, wchodzących w skład cyklu Grand Prix Polski. Płocczanki okazały się bezkonkurencyjne w trzech kategoriach wiekowych. Dodatkowe powody do satysfakcji ma najstarsza z płockich grup – Impact, która przeszła pomyślnie casting do ceremonii otwarcia tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. 

Dziewczęta prowadzone przez Katarzynę Sylwestrzak doskonale spisują się od początku sezonu 2012. Kolejnym potwierdzeniem ich bardzo wysokiej formy był świetny występ podczas kolejnego turnieju GP PolskiBaltic Cup. Płocczanki wychodziły na parkiet z wielką pewnością siebie, a jednocześnie z radością. Emanująca od nich radość i witalność udzielała się wszystkim wokół. Dzięki temu pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych osiągnęły formacje Impact, Impuls oraz Impreska.

Na tym nie kończą się dobre wiadomości dotyczące płockich cheerleaderek. Najstarsza grupa – Impact – pomyślnie przebrnęła przez casting do ceremonii otwarcia Euro 2012


– Dla naszego zespołu to fantastyczne nowe doświadczenie. Zdaję sobie sprawę, że będzie ciężko, gdyż przygotowujemy się jednocześnie do pokazów na meczach piłkarzy ręcznych Orlen Wisły Płock, kolejnych turniejów oraz  Mistrzostw Europy cheerleaders, tymczasem  treningi przed Euro 2012 odbywać się mają w Warszawie – przyznała Katarzyna Sylwestrzak, choreograf i szefowa zespołu. – Nasze dziewczęta są jednak bardzo ambitne. Wiem, że to niepowtarzalna chwila dla naszego kraju i dla nas. Bardzo chciałyśmy wziąć udział w tak spektakularnym widowisku. To byłaby cudowna pamiątka na całe życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz