piątek, 23 marca 2012

Dobre prognozy przed letnim sezonem


Pierwsze miejsce Szymona Bregiera w kategorii dzieci do jedenastego roku życia, trzecia lokata Ryszarda Chrzanowskiego w kategorii FM6 oraz dziewiąta pozycja Piotra Bregiera (na zdjęciu) w rywalizacji Mega M4 to osiągnięcia, dzięki którym płocka rodzina Bregierów zajęła czwarte miejsce w rodzinnej klasyfikacji cyklu maratonów kolarskich Northec MTB Zimą. Ostatnie zawody odbyły się w Józefowie w iście wiosennych warunkach, a na starcie pojawiła się wyjątkowo duża grupa miłośników kolarstwa.– Nasza drużyna stawiła się na linii startu w stałym rodzinnym składzie. Zadania były podzielone: Ryszard walczył o utrzymanie pozycji na podium, ja zdecydowałem się na start na dystansie FIT, licząc na wysoką lokatę i punkty w klasyfikacji rodzinnej, a Szymon, który po dwóch wygranych etapach miał zagwarantowane pierwsze miejsce w całym cyklu, jechał po cenne punkty dla rodziny – relacjonuje Piotr Bregier.

Szymon Bregier okazał się bezkonkurencyjny na dystansie Hobby, dzięki czemu wygrał bezapelacyjnie klasyfikację ogólną swej kategorii wiekowej. Czwarty czas, który w najstarszej kategorii wiekowej uzyskał Ryszard Chrzanowski, dał mu trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej FIT FM6. Piotr Bregier w swej kategorii wiekowej w Józefowie dotarł do mety jako czwarty, a w generalne zajął dziewiątą lokatę w Mega M4.

Rodzinna ekipa Bregierów po raz kolejny spisała się bardzo dobrze, niestety, nie wystarczyło jej to do zachowania miejsca na podium. Czwarte miejsce na pewno jednak należy uznac za sukces. – Dobrze przepracowana zima powinna dać wiele radości ze startów i wyników w sezonie letnim, który zapowiada się bardzo ciekawie – podsumował Piotr Bregier. – W tym sezonie czekają nas również dwa występy w Płocku – 26 sierpnia w cyklu Legia MTB Maraton i 2 września w cyklu Poland Bike Maraton.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz