wtorek, 7 lutego 2012

Sukcesy płockich cheerleaderek


Ewa Zawadzka i Paulina Walczak (na zdjęciu) z zespołu Impresja okazały się bezkonkurencyjne w rozgrywanych po raz pierwszy zawodach duetów w kategorii cheer dance. Pary tańczących dziewcząt rywalizowały podczas otwartego mazowieckiego turnieju cheerleaders w Garwolinie. W imprezie bardzo dobrze spisała się ekipa Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica. Pierwsze miejsce w kategorii juniorek młodszych wywalczyła Impreska, a wśród seniorek drugi był Impact.


Impreza w Garwolinie otwierała tegoroczny cykl Grand Prix Polski. Nic więc dziwnego, że na starcie ponad 200 zawodniczek z całej Polski. W tak mocnej konkurencji płocczanki po raz kolejny udowodniły, że należą do ścisłej krajowej czołówki.

Startujące w gronie seniorek Ewa Zawadzka i Paulina Walczak nie miały sobie równych w konkurencji duetów cheer dance, która w Garwolinie rozgrywana była po raz pierwszy.

W najstarszej grupie wiekowej rywalizowała również formacja Impact, która sięgnęła po drugie miejsce. Wśród juniorek młodszych zaś najlepsza była płocka Impreska. – Obie grupy mogły skonfrontować z innymi zespołami swoje przygotowanie do Mistrzostw Polski Cheerleaders, które odbędą się 24 marca w Jezierzycach – powiedziała trenerka zespołu Katarzyna Sylwestrzak. – Dziewczęta, które podczas ferii zimowych pracowały bardzo ciężko, otrzymały nowy zastrzyk energii. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej zmobilizuje je to do dalszej pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz