wtorek, 28 lutego 2012

Raz do przodu, raz w plecy


Dwa mecze kontrolne, rozegrane dzień po dniu, ma za sobą Młoda Wisła. W pierwszym z nich podopieczni trenera Zbigniewa Mierzyńskiego zaprezentowali się bardzo dobrze, wygrywając 4:1 z Błękitnymi Raciąż. Niestety, wynik kolejnego pozostawia wiele do życzenia. Chociaż druga drużyna Wisły w starciu z Włocłavią Włocławek zaprezentowała się całkiem przyzwoicie, jej gra nie znalazła odzwierciedlenia w końcowym rezultacie - 3:0 dla gości.


W pojedynku z ekipą z Raciążą bramkami dla Młodej Wisły podzielili się Synowicz, Wiejski, Truskolaski i Sokołowski. W spotkaniu z Włocłavią doskonałych okazji do zdobycia goli nie wykorzystali między innymi Damian Adamczyk i Jakub Kustra. Gdyby ci dwaj gracze byli bardziej skuteczni, ekipa prowadzona przez trenera Zbigniewa Mierzyńskiego mogła pokusić się nawet o wygraną.
Zanim rozpocznie się wiosenna część sezonu 2011/2012 w czwartej lidze, Młoda Wisła rozegra jeszcze trzy mecze kontrolne, w których jej rywalami będą: Mazur Gostynin (29 lutego), Skra Drobin (3 marca) i KP Piaseczno (7 marca).


Młoda Wisła - Błękitni Raciąż 4:1 (0:1)
Młoda Wisła: Kwiatkowski - Śnieć, Sielewski, Rogoziński, Pielak - Hiszpański, Drężewski, Garczewski, Synowicz - Kustra, Wiejski oraz Rak, Kotarski, Truskolaski, Sokołowski i Gorczyczewski.


Młoda Wisła - Włocłavia Włocławek 0:3 (0:1)
Młoda Wisła: Rak - Śnieć, Budnicki, Sielewski, Synowicz - Pielak, Adamczyk, Sokołowski, Kustra - Drężewski, Wiejski oraz Rogoziński, Gorczyczewski, Kotarski, Truskolaski i Sawicki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz