środa, 15 lutego 2012

Przyspieszony półfinał

Orlen Wisła Płock jest organizatorem jednego z turniejów półfinałowych Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej. Pierwotnie impreza miała ruszyć w Orlen Arenie 17 lutego i potrwać trzy dni. W związku z niedzielnym pojedynkiem Velux Ligi Mistrzów, który został zaplanowany na niedzielę 19 lutego, zmagania juniorów zostały przyspieszone o jeden dzień. Zgodnie z nowym terminarzem impreza rozpocznie się 16, a zakończy 18 lutego.


W turnieju, obok ekipy gospodarzy, wystartują również Vive Targi Kielce, MKS MOS Wrocław oraz Nielba Wągrowiec. Do finału awansują dwa najlepsze zespoły, które będą miały zaliczony wynik swojego bezpośredniego pojedynku.

W czwartek 16 lutego jako pierwsi na plac gry wyjdą podopieczni płockich trenerów Roberta Jankowskiego i Rafała Kuptela, którzy o 15.30 zmierzą się z Nielbą Wągrowiec. O 19.30 powinno się rozpocząć spotkanie Vive Targów Kielce z MKS MOS Wrocław. W piątek o 11.00 Nielba Wągrowiec zmierzy się z Vive Targami Kielce, a o 13.00 rywalizować będą Orlen Wisła Płock i MKS MOS Wrocław. W sobotę o 10.00 MKS MOS Wrocław zmierzy się z Nielbą Wągrowiec, a o 12.00 Orlen Wisła Płock zagra z Vive Targami Kielce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz