czwartek, 16 lutego 2012

Powalczą o awans do finałów


MKS Kwidzyn, MKS Piotrkovia Piotrków Tryb. oraz MUKS Koźmin Wlkp. będą rywalami zespołu AZS PWSZ Jutrzenka Płock w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej. Impreza, która rozpocznie się w piątek 17 lutego potrwa do niedzieli 19 lutego. Wszystkie spotkania rozgrywane będą w hali Chemika przy ulicy Kobylińskiego 25. Wstęp na trybuny jest bezpłatny. Gospodarze turnieju liczą na doping kibiców płockiego szczypiorniaka.


Jako pierwsze na placu gry pojawią się zawodniczki MTS Kwidzyn i Piotrkovii Piotrków Trybunalski, które swój mecz rozpoczną w piątek o 16.00. Dwie godziny później AZS PWSZ Jutrzenka zagra z MUKS-em Koźmin Wielkopolski. W sobotę o 16.00 szczypiornistki MUKS-u Koźmin Wlk. zmierzą się z MTS-em Kwidzyn, a o 18.00 podopieczne trenerów Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego zagrają z Piotrkovią. W niedzielę o 10.00 zagrają ze sobą ekipy z Piotrkowa i Koźmina Wlk., a o 12.00 w ostatnim turniejowym pojedynku AZS PWSZ Jutrzenka zmierzy się z MTS-em Kwidzyn.

Organizatorzy zapewniają, że emocji nie zabraknie i mają nadzieję, że kibice piłki ręcznej z Płocka zechcą chociaż na chwilę zajrzeć do Blaszak Areny, chociaż zbliżający się weekend obfituje w interesujące wydarzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz