środa, 22 lutego 2012

Piłkarze Wisły pozowali

W środę wczesnym popołudniem w klubowej kawiarni na stadionie im. Kazimierza Górskiego, piłkarze pierwszoligowej Wisły Płock pozowali do zdjęć. W sesji wzięło udział 25 zawodników i sztab szkoleniowy. Zabrakło oficjalnie przebywających na zwolnieniu lekarskim drugiego trenera Marka Końko oraz Łukasza Sekulskiego. W sesji wziął udział przechodzący rehabilitację po kontuzji Jacek Góralski, a także nowi zawodnicy pierwszego zespołu: Adrian Bieńkowski, Marko Radić, Piotr Petasz, Michał Kołodziejski, Michał Rutkowski, Boris Peśkowić, David Richard i Mosart Alves. 


Jak nieoficjalnie dowiedział się "Sportowiec Płocki" przed sezonem nie należy spodziewać kolejnych transferów do Wisły, choć okienko transferowe jest wciąż otwarte i wszystko może się zdarzyć. Jacka Góralskiego, mimo, że wziął udział w sesji wciąż czeka kilka miesięcy rehabilitacji nim wróci do gry.

- Po wielu jednostkach treningowych, które miały za zadanie przygotować nas siłowo teraz mamy więcej zajęć z piłką i wreszcie sparingi - powiedział "Sportowcowi Płockiemu" piłkarz roku Wisły Płock Kamil Biliński. - Forma rośnie, mam nadzieję, że przyjdzie na siedemnastego marca (inauguracja rozgrywek - przyp. red.) i utrzyma się na wysokim poziomie do końca rozgrywek - dodał najlepszy strzelec Wisły jesienią.

W czwartek zaplanowano kolejną grę kontrolną. O godz. 11 Wisła zmierzy się na własnym obiekcie z Pelikanem Łowicz. W weekend rozpocznie się przedostatni etap przygotowań - wyjazd na zgrupowanie do czeskiej Pragi, gdzie płocczan czekają sparingi z trzema praskimi zespołami: Duklą, Slavią II i Bohemians. 

Na zdjęciu znaleźli się - górny rząd od lewej: Ariel Jakubowski, Kamil Biliński, Damian Jaroń, Adrian Bieńkowski, Damian Skumórski, Łukasz Nadolski, Marko Radić, Piotr Petasz, Michał Kołodziejski, Daniel Mitura. Środkowy rząd od lewej: Paweł Nowacki (masażysta), Joao Paulo Daniel, Michał Rutkowski, Rafał Zembrowski, Krzysztof Kamiński, Marcin Kwiatkowski, Boris Peškovič, David Richard, Eivinas Zagurskas, Patryk Kamiński, Marcin Kowalski (masażysta). Dolny rząd od lewej: Jacek Góralski, Mosart Alves De Camargo, Ricardo Cavalcante Mendes, Piotr Soczewka (kierownik drużyny), Libor Pala (I trener), Tomasz Muchiński (trener bramkarzy), Artur Wyczałkowski, Gueye El Hadji Matar, Fabian Hiszpański.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz