sobota, 21 stycznia 2012

Dwie minuty zaważyły na wyniku

W swoim pierwszym tegorocznym meczu kontrolnym piłkarze nożni Wisły Płock rozgrywanym na bocznym boisku stadionu przy ulicy Łukasiewicza 34 zremisowali 1:1 z Legionovią Legionowo. Goście objęli prowadzenie w 60. minucie spotkania, ale podopieczni trenera Libora Pali doprowadzili do wyrównania zaledwie kilkadziesiąt sekund później. W Wiśle wystąpili wszyscy zawodnicy, którzy próbują udowodnić swoją przydatność do płockiego zespołu.

Jako pierwsi na listę strzelców wpisali się goście wykorzystując nieporozumienie między Szymonem Matuszkiem a bramkarzem Krzysztofem Kamińskim (który dzień wcześniej przedłużył swój kontrakt z Wisłą).

Niemal natychmiast po wznowieniu gry od środka nafciarze ruszyli do przodu. Richard David idealnym podaniem obsłużył będącego w polu karnym Kamila Bilińskiego, a ulubieniec płockich kibiców ustalił wynik spotkania strzałem z 13 metrów.

Kolejnym sparingpartnerem Wisły będzie Radomiak, a mecz zostanie rozegrany w środę o 12.00 na bocznym boisku stadionu im. Kazimierza Górskiego.

Wisła Płock - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Bramki:
Biliński (61.) dla Wisły oraz Jaworski (60.) dla Legionovii.
Wisła: K. Kamiński - Jakubowski (55. Hiszpański), Matuszek, Radić, Bodnar - P. Kamiński, David, Rutkowski (70. Koryto), Matar (46. Zembrowski, 75. Wyczałkowski) - Daniel (46. Biliński), Mosart,
Legionovia: Błesznowski - Goliński, Fogler, zaw. testowany, Jasiński - Tkacz, D. Ziomski, Wawrzyniak, Janusiński - K. Ziomski, zaw. testowany oraz (po przerwie): Barankiewicz, Rawski, Broniszewski, Delikat, Jaworski, Łukasik, Raczko.