środa, 16 listopada 2011

Płockie medalobranie

W Gdańsku odbyły się międzynarodowe mistrzostwa Polski w K-1 Rules. W imprezie wystartowała dziewięcioosobowa ekipa Centrum Sportów Walki. Płocczanie wywalczyli pięć medali, w tym dwa złote , jeden srebrny i dwa brązowe. W punktacji medalowej ekipa CSW Płock wywalczyła wysokie trzecie miejsce. Najlepszą zawodniczką imprezy została wybrana płocka juniorka Kinga Owsik.
Właśnie Kinga Owsik wywalczyła jeden z dwóch złotych medali dla płockiego CSW. Utalentowana płocka juniorka wystartowała w kategorii wagowej do 60 kilogramów. Po drugie złoto sięgnęła najbardziej utytułowana zawodniczka płockiej ekipy Marta Chojnoska (na zdjęciu), która okazała się bezkonkurencyjna w kategorii do 56 kilogramów.

Po srebrny krążek w gronie seniorów sięgnęła walcząca w wadze do 60 kg Paulina Wąchała. W tej samej kategorii startował także Gabriel Bogacki, który wywalczył brąz, podobnie jak Kamil Kamiński.