sobota, 26 listopada 2011

Casting trwa czyli znowu do tyłu

W drugim test meczu rozgrywanym w okresie roztrenowania ekipa złożona z zawodników, którzy aspirują do gry w Wiśle Płock uzupełniona kilkoma graczami z pierwszego zespołu oraz zawodnikami z drużyny rezerw prowadzonej przez trenera Zbigniewa Mierzyńskiego przegrała tym razem z MKS-em Kutno 0:1. Jesienne castingi zakończą się w poniedziałek, kiedy przeciwnikiem ekipy grającej pod szyldem Wisły Płock będzie Lech Rypin. Tymczasem kilku kolejnych zawodników związanych z płockim klubem dostało zgodę na testy w Pogoni Siedlce i Resovii Rzeszów.


W konfrontacji z MKS-em Kutno trener Libor Pala przyglądał się poczynaniom siedmiu zawodników, którzy potencjalnie mają szansę na występy w barwach płockiej Wisły. Wspierali ich Fabian Hiszpański, Damian Jaroń, Patryk Kamiński i Damian Koryto, Łukasz Sekulski, Daniel Mitura i Damian Adamczyk. Niestety, mecz zakończył się wygraną gości, dla których bramkę zdobył w 86. minucie Dawid Strzelczyk.

Sprawdziany kandydatów do Wisły nie wypadają więc na razie olśniewająco, tymczasem władze płockiego klubu zezwoliły Damianowi Drężewskiemu na testy w Pogoni Siedlce, a Łukaszowi Synowiczowi i Łukaszowi Stańskiemu w Resovii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz