piątek, 21 października 2011

Rezerwy wciąż bez wygranej


Nie udał się wyjazd do Poznania podopiecznym trenerów Bogdana Janiszewskiego i Michała Skórskiego. Druga drużyna Orlen Wisły Płock uległa Grunwaldowi Allegro Poznań 21:31. To już piąta w tym sezonie porażka gruntownie przemeblowanej płockiej ekipy. Orlen Wisła II pozostaje jedyną ekipą w pierwszej grupie pierwszej ligi, która do tej pory nie zdołała zdobyć chociażby jednego punktu.W Poznaniu nafciarze zagrali bez Krystiana Nidzgorskiego i jego brak był aż nadto widoczny. Rezerwom Orlen Wisły wyraźnie brakowało zawodnika, który mógłby postraszyc gospodarzy rzutem z drugiej linii. Wielkopolanie wykorzystali to bezwzględnie, rażąc zarówno z drugiej linii jak z koła i ze skrzydeł. Już w pierwszej połowie miejscowi wypracowali sobie wysoką, dziewięciobramkową przewagę, dzięki czemu do końca meczu mogli z pełnym spokojem kontrolowac przebieg wydarzeń na placu gry. Najskuteczniejszym z płocczan okazał się Adam Kozłowski, który zdobył sześc bramek.

Grunwald Poznań - Orlen Wisła II Płock 31:21(18:9)
Grunwald:
Tarko, Kulczyński - Suwisz 8, Wachowiak, Krystkowiak 2, Sobański, Guraj 2, Draszkiewicz 2, Adamczak 2, Tyc, Martyński 8, Matlach 6, Kaczmarek 1, Koch.
Orlen Wisła II: Dudek, Marciniak, Fiodor - Zalewski, Adamski, Bożek, Obiała 3, Rupp 4, Kozłowski 6, Sarnacki 1, M.Kwiatkowski, Wojkowski 1, Skórski 1, Miedziński 5, Tokaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz