sobota, 22 października 2011

Na ratunek woda

Fot. Marter
Bandy z logiem nowego partnera Wisły Płock SA pojawiły się już podczas meczu z Arką Gdynia. W minionym tygodniu klub poinformował już oficjalnie o nawiązaniu współpracy z firmą Marter, producentem wody mineralnej MagneVita. - Zdrowa Woda Siły Doda! - zacytował jednego ze swoich ulubionych bohaterów literackich Tytusa z komiksów Papcia Chmiela, wiceprezes Wisły Płock Jacek Kruszewski, komentując fakt podpisania umowy o partnerskiej współpracy. Czy siły tej plockim piłkarzom wystarczy na pokonanie kolejnego rywala z czuba pierwszoligowej tabeli, Pogoni Szczecin, okaże się w sobotę wieczorem.- Podjęcie współpracy z Marterem, to dla naszego klubu duża sprawa - ocenił wiceprezes Kruszewski. -  To niezwykle solidna firma, oferująca sprawdzony, najwyższej klasy produkt. Wierzymy, że energia jaką daje picie MagneVity pomoże zawodnikom Wisły w uzyskaniu przez nich doskonałej sprawności, a co za tym idzie osiąganiu dobrych wyników sportowych - dodał składając także życzenia nowemu partnerowi klubu z okazji 20-lecia firmy. 

- Bardzo cieszymy się z podpisania umowy z Wisłą Płock S.A - powiedział Jarosław Górecki, dyrektor ds handlowych nowego partnera klubu. - Jako firma produkująca naturalną wodę mineralną MagneVita jesteśmy dumni, że możemy wspierać drużynę z ogromnymi tradycjami. Najwyższa jakość naszej wody mineralnej MagneVita, która obecna jest na rynku od 20 lat, znalazła uznanie również wśród zawodników Wisły Płock. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy cieszyć się z sukcesów osiąganych przez drużynę.

Logotyp nowego partnera Wisły pojawi się, m.in. na stronie internetowej klubu, bandach reklamowych i materiałach promujących wydarzenia związane z działalnością Wisły. Firma Marter w zamian dostarczy wodę na użytek wszystkich zespołów, które zrzesza klub..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz