piątek, 16 września 2011

Wyjazd kibiców na Ligę Mistrzów

W sobotę ósmego października o 20.00 piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock rozegrają swoje pierwsze wyjazdowe spotkanie w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Rywalem ekipy prowadzonej przez trenera Larsa Walthera będzie Cimos Koper. Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej organizuje wyjazd na ten mecz. Chętni do zobaczenia na żywo potyczki z Cimosem będą mogli zapisywać się już przy okazji sobotniego meczu Orlen Wisła Płock – Nielba Wągrowiec. Będzie można również zgłosić wstępną deklarację wyjazdu na mecz z Metalurgiem Skopje.Płoccy kibice piłki ręcznej wielokrotnie udowadniali, że są ze swoim zespołem na dobre i na złe. Wspierają go nie tylko podczas meczów rozgrywanych w Płocku, ale również na wyjazdach. Nawet tych zagranicznych. Nie inaczej będzie również w tym sezonie. Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej już rozpoczęło przygotowania przed wyjazdem do Kopru na mecz z tamtejszym Cimosem. Wyjazd zaplanowany jest w piątek 7 października, powrót w niedzielę 9 października. Mecz rozegrany będzie w sobotę o 20.00.

Koszt wyjazdu to 150 zł plus bilet na mecz (12 euro normalny lub 8 euro ulgowy). Chętni mogą wykupić również grupowe ubezpieczenie, którego koszt wynosi 10 zł od osoby. Wyjazd zaplanowany jest na piątek 7 października w godzinach popołudniowych, spodziewany powrót w niedzielne popołudnie.

Zapisy z opłatami przyjmowane będą w sobotę 17 września w holu Orlen Areny przed spotkaniem z Nielbą Wągrowiec od 16.00 do 17.00; w dniu meczu z Chrobrym Głogów (piątek 23 września, 18.00) w holu Orlen Areny, w godzinach 17.00-18.00); mailem pod adresem handball.fans@wp.pl Potwierdzenie zapisu dla osób, które zgłoszą się na wyjazd w formie mailowej nastąpi po dokonaniu wpłaty na konto: PSSPR - nr rachunku: 42 1140 2004 0000 3502 3498 9428.


Kibice, którzy nie ukończyli jeszcze osiemnastego roku życia, muszą podczas zapisywania się posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w wyjeździe i posiadać aktualny dowód tożsamości (tymczasowy dowód osobisty lub paszport) ważny dłużej niż sześć miesięcy od terminu rozegrania spotkania.
W czasie zapisów na mecz z Cimosem Koper przyjmowane będą również wstępne deklaracje dotyczące wyjazdu na mecz z Metalurgiem Skopje, który zostanie rozegrany 20 października. Wstępne koszty to około 300 złotych (w zależności od liczby osób zainteresowanych wyjazdem plus noclegi i bilet na mecz).

Ze względów organizacyjnych władze PSSPR proszą chętnych na wyjazdy o jak najszybsze zapisywanie się. Ułatwi to zapewnienie odpowiedniego transportu. Istnieje też możliwość wyjazdu do Kopru z noclegiem. Koszt – 180-190 zł za przejazd + ok. 60 zł za nocleg + bilet za mecz. Wszelkich informacji udziela odpowiedzialny za wyjazd Marcin Wierzchowski (tel. 698 384 466).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz