piątek, 16 września 2011

Pozarządowo ze sportowcami

Udział młodych płockich sportowców, beneficjentów programów realizowanych przez organizacje pozarządowe, urozmaici obchody Dnia Płockich Inicjatyw Pozarządowych. Na Starym Rynku w Płocku od rana w sobotę będzie można zobaczyć między innymi czirliderki, kick-bokserów, miłośników capoeiry. Chętni będą mogli nawet rozegrać kilka piłek z młodymi tenisistkami stołowymi, stypendystkami Fundacji Orlen Dar Serca.
Od 11 rano w specjalnym namiocie swoje umiejętności prezentować będą ping-pongistki z Gimnazjum nr 8 w Płocku, stypendystki Fundacji Orlen Dar Serca Aleksandra Lau i Sylwia Szelkowska. Kto będzie miał odwagę będzie mógł zmierzyć swoje siły odbijając kilka piłeczek z dziewczętami na codzień trenującymi w MLUKS Nadwiślanin Płock.

O godzinie 12 na scenie ustawionej na rynku rozpocznie się pokaz "tanecznej" sztuki walki capoeiry w wykonaniu grupy UKS Grupo Magia. O godz. 13 nastąpi kulminacyjny moment pierwszego dnia obchodów, a na scenie wystąpią  czirliderki pod kierunkiem kolejnej stypendystki Fundacji Orlen Dar Serca Sylwii Erdmańskiej z płockiego zespołu ShowDance oraz Kamil i Damian Zapotoczni z klubu Rajewski Team w pokazie kick-boxingu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz