sobota, 17 września 2011

Odwołany mecz z akademikami


W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną mecze pierwszej kolejki pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn. Ekipa Orlen Wisły II miała wyjechać do Warszawy, aby zmierzyć się z tamtejszym KU AZS Politechnika Warszawska. Do Płocka dotarła jednak informacja ze Związku Piłki Ręcznej w Polsce, że mecz został odwołany. 
Rezerwy Orlen Wisły w tym sezonie przystępują do rozgrywek w mocno przemeblowanym, a jednocześnie odmłodzonym składzie. W ekipie jest spora grupa juniorów, a najstarszy z graczy ma zaledwie 23 lata. Władze klubu nie postawiły przed drużyną rezerw żadnych konkretnych celów. Ma ona przede wszystkim służyć ogrywaniu zawodników, którzy w przyszłości mogliby trafić do szerokiej kadry pierwszego zespołu.


Tymczasem akademicy z Warszawy po kilku wzmocnieniach zamierzają walczyć o jak najwyższą lokatę w pierwszej lidze. Ekipa, która dotychczas występowała w hali Warszawianki, od tego sezonu przeniosła się na obiekty Akademii Wychowania Fizycznego.
Warszawscy szczypiorniści bardzo mocno przygotowywali się do meczu z rezerwami Orlen Wisły, tymczasem okazało się, że spotkanie zostało odwołane. Niestety, ani na stronie klubu ani na stronie Związku Piłki Ręcznej w Polsce nie ma żadnej informacji, kiedy spotkanie się odbędzie i jaki był powód jego odwołania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz