piątek, 12 sierpnia 2011

SPR Wisła nie na sprzedaż!

- Poinformowano nas, że w przypadku Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock nie jest rozważane wejście jakiegokolwiek inwestora finansowego - powiedział w wywiadzie dla miesięcznika "Sportowiec Płocki" prezes Funduszu Venture Capital Mariusz Patrowicz. Fundusz do którego pośrednio należy blisko sto spółek notowanych na polskich giełdach podjął decyzję o inwestycji finansowej w sport. Mimo, że prezes Funduszu pochodzi z Płocka i tutaj urzęduje, firma najprawdopodobniej zainwestuje pieniądze jednak na Śląsku. Mariusz Patrowicz w rozmowie ze "Sportowcem Płockim" ujawnia kulisy negocjacji z Urzędem Miasta Płocka na temat inwestycji w oba płockie wiodące kluby pod nazwą Wisła Płock. Wydanie miesięcznika z wywiadem jest od wczoraj w sprzedaży w sieci Ruch, Kolporter i w urzędach pocztowych.- Prowadzimy rozmowy w sprawie Ruchu Chorzów i GKS Katowice, ale też i innych klubów (...) Dziś jesteśmy tam dużo bliżej inwestycji niż w przypadku Wisły Płock - mówi w wywiadzie Mariusz Patrowicz. - Fundusz obecnie większość interesów prowadzi na Śląsku, stąd bliżej nam do Chorzowa i Katowic - dodaje.

Tymczasem prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, który nie wziął udziału w bezpośrednich rozmowach z Patrowiczem, deklaruje: - Jako właściciel klubu jesteśmy gotowi rozmawiać z każdym, kto chciałby zostać sponsorem lub udziałowcem.

Wywiad z Mariuszem Patrowiczem i komentarzem Andrzeja Nowakowskiego dostępny jest tylko i wyłącznie w wydaniu papierowym "Sportowca Płockiego", który jest do nabycia w punktach dystrybucji prasy.   

2 komentarze:

  1. Czyli miasto deklaruje że chce inwestora a nie chce
    Samo życie...........a Patrowicz kupi Ruch Chorzów

    OdpowiedzUsuń
  2. no a w Płocku nic się dalej nie zmieni pozostanie grajdołkiem

    OdpowiedzUsuń