środa, 3 sierpnia 2011

Promocyjna ofensywa Orlen Wisły

Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock pozyskała dwóch kolejnych sponsorów. Pierwszym z nich jest płocka firma Opeus specjalizująca się w ślusarce budowlanej. Druga to H2O, która została sponsorem technicznym płockich szczypiornistów i w zbliżającym się sezonie będzie odpowiadała za wyposażenie ich w stroje sportowe.

Opeus to firma stosunkowo młoda, ale dynamicznie działająca w branży ślusarki budowlanej. "To organizacja zbudowana na podstawowych wartościach takich jak: zespół, lojalność oraz profesjonalizm, stworzona by dostarczać Klientowi widocznych i odczuwalnych korzyści w zakresie bezpieczeństwa i komfortu w nowoczesnym budownictwie – można przeczytać na stronie internetowej firmy.

Nazwa Opeus pojawiła się w Orlen Arenie na bandach reklamowych podczas meczów finału play-off Orlen Wisła Płock Vive Targi Kielce. Teraz doszło do podpisania rocznej umowy sponsorskiej między Opeusem a Orlen Wisłą Płock (z możliwością jej przedłużenia na kolejny sezon). Logo nowego sponsora pojawi się na rękawach meczowych koszulek, na płycie boiska oraz na materiałach meczowych (plakatach, biletach, bilboardach).

Warto podkreślić, że już kilka miesięcy temu Opeus podpisał umowę sponsoringową z Pawłem Szkopkiem, utalentowanym motocyklistą z powiatu płockiego jeżdżącym w najbardziej prestiżowych cyklach wyścigowych świata.

Sponsorem technicznym płockich szczypiornistów została na najbliższy sezon duńska firma H2O. Jeżeli obie strony będą zadowolone, umowa może zostać przedłużona co najmniej o rok. Doskonale znany na duńskim rynku producent sprzętu sportowego zamierza promować swoją markę na polskim rynku, wykorzystując do tego drużynę aktualnego mistrza Polski w piłce ręcznej. Orlen Wisła Płock otrzyma sprzęt meczowy i treningowy, a za występy w strojach firmy H2O dostanie gratyfikację finansową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz