piątek, 26 sierpnia 2011

Nowy-stary klub Rajewskich


Nowy Rynek 18 to nowa siedziba Płockiego Klubu Sztuk Walki Rajewski Team. Działający od wielu lat Rajewski Team zmienił nie tylko dotychczasową nazwę i miejsce urzędowania, ale również formułę. Stał się bardziej otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby spróbowac swoich sił w sztukach wali – zarówno na poziomie czysto rekreacyjnym, jak i wyczynowym. Przy Nowym Rynku 18 trenowac mogą zarówno mężczyźni jak i kobiety w dowolnym wieku. Sala czynna jest od wczesnych godzin porannych do późnych wieczorowych.W Płockim Klubie Sztuk Walki Rajewski Team znajdzie się miejsce dla wszystkich zainteresowanych aktywnością fizyczną. Nawet sześcioletnie dzieci będą mogły ćwiczyć kung fu, oczywiście pod opieką wykwalifikowanych instruktorów.

Z myślą o kobietach szykowany jest od września kurs samoobrony. Dzięki niemu panie będą mogły nauczyc się, jak wyjśc z opresji, kiedy stanie się oko w oko z niebezpiecznym typkiem żądającym wydania pieniędzy lub usiłującym wyszarpnąc torebkę. Udział w zajęciach to równocześnie doskonała okazja do wypracowania sportowej sylwetki, która jest marzeniem niejednej kobiety.

W zajęciach kick-boxingu będą mogli brac udział chętni w każdym praktycznie wieku – od nastolatków poczynając na osobach dorosłych kończąc. Zajęcia będą miały charakter rekreacyjny. Instruktorzy będą jednak dokładnie przyglądali się wszystkim cwiczącym. Najzdolniejsi z nich mogą otrzymac propozycję rozpoczęcia zajęc wyczynowych i powołania do słynnego Rajewski Team.

Bez względu na to, czy uczestnik zajęc chce jedynie opanowac podstawy jednej ze sztuk walki, czy może liczyc na rozpoczęcie wielkiej sportowej kariery, może trenowac indywidualnie sam na sam z trenerem. Może również wynając ring i trenowac sam, według ustalonego przez siebie samego planu treningowego.

Zajęcia grupowe będą prowadzone z podziałem na stopień zaawansowania i wiek cwiczących. Oprócz kung fu i kick-boxingu chętni będą mogli uczyc się również Mieszanych Sztuk Walki. To odpowiedź na coraz bardziej rosnącą popularnośc MMA w naszym kraju.

Szefem zespołu trenerów jest Robert Rajewski, który sportami walki zajmuje się już ponad dwadzieścia lat. W pracy pomagac mu będą Robert junior oraz Łukasz Rajewscy. Obaj doskonale potrafią połączyc własne kariery sportowe z pracą trenerską. Rajewski Team pod względem dotychczasowych osiągnięc to najlepszy klub sportów walki w Płocku. Płocki Klub Sztuk Walki Rajewski Team ma podtrzymac tę tradycję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz