piątek, 22 lipca 2011

Rezerwy szykują się do walki


Piłkarze Młodej Wisły dziesiątego lipca rozpoczęli przygotowania do sezonu 2011/2012. Z zespołem trenują między innymi młodzi Piotr Hadaś i Bartłomiej Feter z Lidera Włocławek. Do tej pory ekipa prowadzona przez trenera Zbigniewa rozegrała trzy mecze kontrolne. Strzeliła w nich aż 19 bramek, tracąc tylko dwie. „Ofiarami” płockich czwartoligowców były: Wisła Duninów, Mień Lipno i Mazur Gostynin. Przed startem rozgrywek Wisła II rozegra jeszcze trzy mecze testowe: W Płocku z Liderem Włocławek (23 lipca) i Skrą Drobin (3 sierpnia) oraz na wyjeździe z LTB Lubanie – MW (6 sierpnia). Ten ostatni mecz będzie jedną z imprez odbywających się w trakcie regionalnego święta w Lubaniu.



W północnej grupie mazowieckiej czwartej ligi, w której grać będzie 17 zespołów, spotkają się między innymi z dwiema innymi drużynami powiatu płockiego – Błękitnymi Gąbin i Amatorem Maszewo. W rozegranych już meczach kontrolnych rywalami rezerw Wisły były między innymi drużyny, które walczyły z Błękitnymi i Amatorem o awans do czwartej ligi.

Wisła Duninów została rozgromiona 9:0. Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył Mitura, dwie Garczewski, a po jednej Kustra, Kołodziejski, Stański i Bieńkowski. W wygranym 4:1 pojedynku z Mazurem Gostynin po jednym golu strzelili Góralski, Kustra, Sing i Nowak.

Młoda Wisła spotkała się również z Mienią Lipno, wygrywając 6:1 po trzech golach Garczewskiego, dwóch Kustry i jednym Góralskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz