wtorek, 19 lipca 2011

Kolejne roszady w Wiśle


Patryk Kamiński i Edison Fernandes Da Silva Junior to dwaj nowi zawodnicy, którzy we wtorek podpisali kontrakty z Wisłą. Pierwszą szansą na ich oficjalny występ w barwach Wisły będzie środowy mecz rundy wstępnej Pucharu Polski. Ekipa prowadzona przez trenera Mieczysława Broniszewskiego zmierzy się w Ożarowie z tamtejszym Alitem. We wtorek władze płockiego klubu rozwiązały umowę z Piotrem Karwanem, który w płockim klubie występował w sezonie 2010/2011.Dwudziestodwuletni Brazylijczyk Edison Fernandes Da Silva Junior to obrońca obdarzony bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Ma 190 centymetrów wzrostu i nieźle radzi sobie w walce o górne piłki. Ostatnio występował w klubie Palmas Futebol E Regats.

Drugi z nowych graczy Wisły to 22-letni Patryk Kamiński. Ten ofensywny pomocnik jest wychowankiem warszawskiego Ursusa, który występował również w juniorskich drużynach Polonii Warszawa oraz w Legii Warszawa (Młoda Ekstraklasa). Ostatnim jego klubem był Start Otwock. Patryk Kamiński podpisał z Wisłą umowę na trzy lata.

We wtorek umowę z płockim klubem – za porozumieniem stron – rozwiązał obrońca Piotr Karwan. W sezonie 2010/2011 rozegrał on 21 spotkań w barwach Wisły, zdobywając w nich jednego gola.

1 komentarz:

  1. ZKS !!! ekstraklasa ekstaklasa ZKS !!
    ekstraklasa jest już nasza !!

    OdpowiedzUsuń