piątek, 29 lipca 2011

Dwa zwycięstwa z Jurandem


Piłkarze ręczni Orlen Wisły mają za sobą dwie pierwsze gry kontrolne. Podopieczni trenera Larsa Walthera w piątek dwukrotnie zmierzyli się z Jurandem Ciechanów. Oba spotkania zakończyły się wygranymi gospodarzy. W meczu porannym nafciarze wygrali 37:24 (19:13). Po południu oba zespoły ponownie spotkały się w Orlen Arenie. I ponownie mistrz Polski okazał się lepszy od beniaminka PGNiG Superligi, wygrywając tym razem 38:25 (18:10). Z dobrej strony pokazali się pozyskani przed sezonem Christian Spanne i Michał Kubisztal.

Szczypiorniści z Płocka mają za sobą już dwa tygodnie intensywnych treningów. Przyszła więc pora, aby po raz pierwszy porównać swoje umiejętności z inną drużyną, która w sezonie 2011/2012 grać będzie w PGNiG Superlidze. Wybór padł na Juranda Ciechanów. Nic w tym dziwnego, bo w zespole beniaminka gra kilku zawodników związanych dawniej z Wisłą, a poza tym Ciechanów leży niedaleko od Płocka.


Szkoleniowcy dali szansę gry praktycznie wszystkim zawodnikom, których mają do dyspozycji. W grze Orlen Wisły nie zabrakło wprawdzie drobnych błędów indywidualnych, ale jak na obecny etap przygotowań do rozgrywek można być zadowolonym.

Mecz nr 2:Orlen Wisła Płock - Jurand Ciechanów 38:25 (18:10)
Orlen Wisła: Wichary, Dudek, Seier – Backstrom 6, Miszka 6, Spanne 7, Wiśniewski 2, Syprzak 2, Kwiatkowski 2, Rajković, Mokrzki 3, Paczkowski, Zołoteńko 2, Kawas 1, Eklemović 1, Kubisztal 5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz