niedziela, 17 kwietnia 2011

Trójka rezerw

Druga drużyna Wisły w meczu północnej grupy mazowieckiej czwartej ligi pokonała Huragan Wołomin 3:0. Płocczanie dzięki temu oddalili się nieco od strefy spadkowej. Do pewnego utrzymania się w czwartej lidze ekipa prowadzona przez trenera Zbigniewa Mierzyńskiego ma jeszcze daleko.

Druga drużyna futbolistów z Łukasiewicza 34 od rundy wiosennej nazywana jest "Młodą Wisłą", bo opiera się przede wszystkim na młodych graczach, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile pierwszego zespołu. Po kilku słabszych występach trudno było określać Wisłę II mianem faworyta konfrontacji z zespołem z czołówki czwartoligowej tabeli. Tymczasem płocczanie od początku narzucili swoje warunki gry, dzięki czemu już w 20. minucie mogli cieszyć się z bramki zdobytej przez Łukasza Sekulskiego. W 37. minucie było już dwa zero, a wynik spotkania podwyższył Łukasz Synowicz. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3:0 w doliczonym czasie gry. Po wygranej z Huraganem Wisła II ma 23 punkty i wyprzedza otwierającą strefę spadkową Tęczę 4 Płońsk o cztery punkty.

Wisła II - Huragan Wołomin 3:0 (2:0)
Bramki: Sekulski (20.) i Synowicz (37. i 90)
Wisła II: Kwiatkowski - Pielak, Kursa (46. Koryto), Karwan, Skumórski (83. Śnieć) - Synowicz, Bieńkowski, Sekulski, Hiszpański (79. Garczewski), Mitura (57. Skrzynecki) - B. Wiśniewski.
Huragan: Stanczuk - Męczykowski, Górski, Tokarz, Bednarczyk - Zasadziński, Więch (64. Jarzębski), Rosa, Wojdyna - Stępień, Ndakiza (87. Bieniak).