piątek, 15 kwietnia 2011

Mustangi czekają na chętnych


We wtorek 19 kwietnia o 17.30 na bocznym boisku Gimnazjum nr 5 w Płocku odbędzie się kolejna rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego Mustangs Płock. Organizatorzy naboru zapraszają nie tylko chętnych do sprawdzenia swoich sił w grze, ale również potencjalnych wolontariuszy.

Każdy, kto we wtorkowe popołudnie zechce sprawdzic, czy nadaje się na gwiazdę futbolu amerykańskiego, dostanie szansę, aby zaprezentować swe umiejętności. Mustangom potrzebni są zawodnicy zarówno silni jak i szybcy, których głównym atutem jest zwinność. Mocna, atletyczna budowa jest wskazana, ale nie jest konieczna. Jak mawiają przedstawiciele klubu, futbol amerykański to sport piękny między innymi dlatego, że każdy może znaleźć w nim miejsce dla siebie.

Organizatorzy wtorkowej rekrutacji zapraszają wszystkich chętnych, którzy ukończyli 17. rok życia. – Futbol amerykański jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce. Żeby zostać jednym z nas, wystarczą chęci i motywacja – mówi rzecznik prasowy Mustangów Paweł Chlebny. – Jako klub zapewniamy zawodnikom niezbędny do gry sprzęt.

Rzecznik klubu przekazał "Sportowcowi Płockiemu" informację, że Mustangi szukają obecnie nie tylko zawodników, ale również wolontariuszy, którzy zechcieliby przejąc na siebie część obowiązków organizacyjnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz