wtorek, 15 marca 2011

Rozstrzygnięty konkurs wielkanocny

Klasa 5 a z SP 17 w Płocku oraz klasa III-3 z Zespołu Szkół nr 1 w Płocku (w kategorii gimnazjów) to zwycięzcy konkursu na kartkę wielkanocną z Wisłą Płock. Wyróżnienie otrzymała klasa 5 c z SP 17 Płock.Zawodnicy i pracownicy Wisły stanęli przed arcytrudnym zadaniem wyłonienia zwycięzców w konkursie na wielkanocne kartki, których przewodnim motywem miał być płocki klub. Konkurencja była spora, ale trudno się dziwić, bo i nagrody są niezwykle atrakcyjne.

Dwie klasy zwycięskie i jedna wyróżniona zostaną zaproszone na mecz Wisły Płock z Okocimskim Brzesko, który zostanie rozegrany w sobotę 2 kwietnia o 16.00. Zaproszenia dotrą do szkół już w przyszłym tygodniu. Wcześniej zwycięzcy konkursu wezmą udział w przygotowanym specjalnie dla nich spotkaniu z zawodnikami Wisły. Jego termin zostanie ustalony podczas rozmów kierownika pierwszego zespołu z przedstawicielami poszczególnych klas.

Zwycięskie prace zostaną przeniesione na karty pocztowe i rozesłane z wielkanocnymi życzeniami do wszystkich firm współpracujących z Wisłą. Wszystkie prace można podziwiać na oficjalnej stronie internetowej klubu. Będzie je można również obejrzeć w klubowej kawiarence przy okazji piątkowego meczu ze Stalą Rzeszów a także dwa tygodnie przed Wielkanocą.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz