piątek, 18 marca 2011

Brazylijsko - kanadyjska Wisła

Dwaj piłkarze, którzy uczestniczyli w przygotowaniach do sezonu, a o których do tej pory klub oficjalnie wypowiadał się bardzo skąpo - Kanadyjczyk Robert Sing i Brazylijczyk Rafeal Mariucci zostali potwierdzeni do gry w Wiśle Płock. Obaj będą mogli wystąpić już w dzisiejszym meczu ze Stalą Rzeszów (stadion Wisły Płock, ul. Łukasiewicza, godz. 18.30).


Zagraniczny transfer na pewno przyda atrakcyjności drugoligowym zmaganiom. Sing (24 l.) to pomocnik, który swoje piłkarskie szlify zdobywał w Brazylii w klubach Uniao Sao Joao i Corinthians, m.in. pod okiem Mariana Zalecha byłego trenera kadry polski juniorów. Występował także w szwajcarskim Yverdon-Sport i GKP Gorzów Wlkp., a ostatnio bronił barw kanadyjskiego Sapperton Rovers F.C. 

Brazylijczyk Rafael Mariucci (21 l.) to z kolei obrońca. Ostatnio grał w zespole ekstraklasy Brazylii Mirassol Futebol Clube.

Obaj zawodnicy zostali pozyskani bezpłatnie. Kontrakt Brazylijczyka obowiązuje tylko do końca czerwca tego roku, Kanadyjczyk cieszy się kontraktem dłuższym o rok.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz