środa, 16 lutego 2011

Remisowy test


Piłkarze płockiej Wisły zremisowali bezbramkowo w meczu kontrolnym z Sandecją Nowy Sącz. W Gutowie Nowym w płockim zespole zagrało aż pięciu testowanych graczy.

Sandecja to czwarta drużyna pierwszej ligi, więc bezbramkowy remis należy uznać za wynik zadowalający. Prowadzący Wisłę Mieczysław Broniszewski i Marek Końko ze szczególną uwagą przyglądali się grze Mateusza Szczura i Rafaela Souza Da Cruz Santosa. Ten pierwszy to 21-letni obrońca (mogący grać również w pomocy) z Polonii Sparty Świdnica. Drugi to Brazylijczyk, który występował ostatnio w indonezyjskim Persikad Depok.

Wisła sprawdzała również obrońcę Mateusza Pielaka, pomocnika Roberta Singa i napastnika Kamila Bilińskiego, którzy testy w płockim klubie rozpoczęli już podczas zgrupowania w Kleszczowie.

Decyzje w sprawie przydatności do zespołu testowanych graczy jeszcze nie zapadły, ale - jak mówi wiceprezes Jacek Kruszewski - mogą oni znaleźć zatrudnienie w płockim klubie tylko wtedy, gdy okażą się lepsi od tych graczy, którzy już są w Wiśle.

Wisła: Bąk - Nadolski, Pacan (46 min. Karwan), Kursa (46. min. Szczur), Hus (46 min. Grzelak) - Biliński, Sing (46 min. Wyczałkowski), Nowacki (46 min. Żaglewski), Wiśniewski (46 min. Sekulski), Lewandowski (46 min. Twardowski) - Koczon (46 min. Rafael)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz