wtorek, 1 lutego 2011

Nowe władze futbolowej Wisły

Krzysztof Dmoszyński został nowym prezesem Wisły Płock. Zastąpił na tym stanowisku odwołanego niedawno Zbigniewa Leszczyńskiego.

Zastępcą popularnego "Dmo" będzie Jacek Kruszewski, szef Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock.

- To chyba najszczęśliwsza chwila w moim życiu - przyznał nowy wiceprezes Wisły tuż po wyborze. - Zdaję sobie jednak sprawę, że mam 19 godzin i 47 minut na radość, a później przyjdzie czas ostrej pracy.

Decyzję o zmianach w zarządzie klubu podjęła we wtorkowy poranek Rada Nadzorcza, w składzie: Luiza Wyrębkowska (przewodnicząca), Krzysztof Miaśkiewicz (wiceprzewodniczący), Krzysztof Izmajłowicz (sekretarz) i Szczepan Targowski (członek).

O zmianach, do których doszło w piłkarskiej Wiśle, mówiło się od kilku dni. Nierozstrzygnięta pozostaje jeszcze kwestia trenera pierwszego zespołu. Krzysztof Dmoszyński chciałby podobno zatrudnienia Mieczysława Broniszewskiego, tymczasem jego zastępca uważa, że swoje dotychczasowe stanowisko powinien utrzymać Jarosław Araszkiewicz.

- W środę zespół wyjeżdża na zgrupowanie do Kleszczowa. Przygotowany jest plan treningów, dobrani sparingpartnerzy. Trener Araszkiewicz zadbał o wszystkie szczegóły
- podkreśla Kruszewski. - Mam nadzieję, że w kwesti szkoleniowca dojdę z prezesem do porozumienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz