wtorek, 9 kwietnia 2013

Nabór w Królewskich

FOT. Królewscy Płock

Klub Sportowy Królewscy Płock ogłasza nabór uzupełniający dla dzieci urodzony w latach 2005 i 2006. W tym momencie w klubie trenuje 14 chłopców (6 urodzonych w 2006 roku i 8 w 2005). Docelowo po naborze w klubie mają funkcjonować dwie drużyny po dwunastu zawodników, w każdym z wymienionych powyżej roczników. Jest zatem dziesięć wolnych miejsc, które czekają na zakochanych w piłce nożnej chłopców. Płockim „pomarańczowym” szczególnie zależy na dzieciach, które na dłuższy czas chcą związać się z klubem sportowym, a futbol nie jest ich przelotną zachcianką. Dwunastoosobowa drużyna chłopców urodzonych w 2007 roku powstanie w czerwcu-lipcu tego roku jednak już teraz klub poszukuje chętnych.


Zanim chłopcy spotkają się na treningu, klub zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców (również dzieci z rocznika 2007) na zebranie organizacyjne. Swoją obecność można zgłaszać drogą mailową kontakt@krolewscyplock.pl, bądź telefonicznie- 601991042.

Podczas naboru trenerzy Królewskich będą kierować się następującymi kryteriami:
-miłość do piłki nożnej
-zachowanie na treningu
-zaangażowanie rodziców
-umiejętności piłkarskie

- Rodzice na spotkaniu organizacyjnym dowiedzą się jak jest zorganizowany i funkcjonuje klub, gdzie odbywają się i jak wyglądają treningi, opowiemy o całym procesie szkolenia, zasadach, prawach, obowiązkach zawodników i rodziców. W ciągu godziny czasu opiekunowie dostaną dużą dawkę informacji, po której będą mogli zdecydować czy Królewscy to klub dla ich pociechy. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości, z chęcią je rozwiejemy odpowiadając na każde pytanie. Zapraszamy także do śledzenia naszej strony internetowej i fanpagu na facebooku - mówi prezes i zarazem trener Królewskich Adam Blidzewski. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz