czwartek, 20 grudnia 2012

Rezerwy na plusPiłkarze ręczni Orlen Wisły II po pełnym emocji pojedynku pokonali w Wieluniu tamtejszy MKS. Losy meczu ważyły się dosłownie do końcowej syreny. W ekipie prowadzonej przez trenerów Roberta Jankowskiego i Bogdana Janiszewskiego po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazał się Michał Sikorski, który zdobył osiem bramek.

Płocczanie w Wieluniu od pierwszej minuty toczyli z gospodarzami niezwykle wyrównany pojedynek. Prowadzenie bardzo często przechodziło z rąk do rąk, ale na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem schodziła Orlen Wisła II.

W drugiej części spotkania obraz gry nie uległ wielkiej zmianie. W końcówce gospodarze zdołali wypracować sobie nieznaczną przewagę, ale nafciarze zdołali ich dojść i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Osiem bramek zapisał na swoim koncie najskuteczniejszy zawodnik zwycięskiej ekipy Michał Sikorski.

MKS Wieluń - Orlen Wisła II Płock 25:26 (13:14)
Wieluń: Wałoch, Stefaniak - Madeła (3), Adamczyk, K. Młodzieniak 4, Mielczarek 1, Janik 4, Chłód 1, M. Młodzieniak 4, Pawelec 1, Prygała, Majda 1, Kędziła, Psuja 1.
Orlen Wisła II: Marciniak, Góral - Staniszewski, Żochowski 3, M. Sikorski 8, J. Sikorski 4, Chrobociński 1, Olszewski 5, Góralski, Piechowski, Grzywiński.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz