środa, 22 sierpnia 2012

Taneczny koniec wakacjiPięciodniowe warsztaty „Taneczne Impresje” przygotowuje na ostatnie dni wakacji Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca Impresja działające przy Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Zajęcia taneczne poprowadzą znani i cenieni tancerze i choreografowie. Zainteresowanie warsztatami przeszło najśmielsze oczekiwania ich organizatorów, a wzrosło jeszcze po sukcesie, który odniosły płockie cheerleaderki w tegorocznej edycji mistrzostw Europy. – Kiedy pojawiła się informacja o grancie dla nas, nie nadążaliśmy z odbieraniem telefonów od dziewcząt, które chciałyby poćwiczyć kroki taneczne pod okiem fachowców – powiedziała Katarzyna Sylwestrzak, szefowa Impresji. 

Warsztaty „Taneczne Impresje” odbywać się będą od 27 do 31 sierpnia 2012 roku w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku przy ulicy Kilińskiego 12. Każdego dnia zajęcia trwać będą po sześć godzin. Zajęcia z tańca współczesnego poprowadzi Maciej Cierzniak. Michał Łabuś, mistrz świata w hip-hop, obecnie tancerz  Opery Bałtyckiej w Gdańsku przybliży dziewczętom tajniki commercial jazzu. Zadaniem byłego tancerza baletu kijowskiego i Teatru Rozrywki w Bytomiu Witalija Jakimowicza będzie nauka tajników tańca klasycznego. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders Bartosz Penkala zajmie się salsa jazzem, a Katarzyna Sylwestrzak tańcem nowoczesnym. 

Po olbrzymim sukcesie Zespołu Cheerleaders Impact w tegorocznych mistrzostwach Europy Cheerleaders we Włoszech, gdzie dziewczęta zajęły szóste miejsce w kategotii cheer dance senior, przyszedł czas na podzielenie się swoim doświadczeniem z młodszymi, zachęcenie ich do poznania tego stylu tańca – powiedziała Katarzyna Sylwestrzak. – Mam nadzieję, że po zakończeniu warsztatów znajdą się kolejne chętne dziewczyny, które zechcą spróbować swoich sił w Impresji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz