wtorek, 28 sierpnia 2012

Ruszyły najniższe ligiTrzecią kolejkę spotkań rozegrała płocka klasa okręgowa. Żadna z grających w niej drużyn nie zdołała wygrać trzech pierwszych meczów. Szanse na to mają jednak Amator Maszewo i Skra Drobin, które wygrały dwa spotkania, a trzecie pojedynki przełożyły na inny termin. Prowadzone przez Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej A-klasa i B-klasa w miniony weekend zainaugurowały swoje rozgrywki. W B-klasie do rywalizacji przystąpiło zaledwie siedem zespołów, ale to i tak więcej niż w poprzednim sezonie. Niewykluczone jednak, że już w trakcie rozgrywek zgłosi się jeszcze jedna ekipa. Jeśli tak się stanie, na początek będzie rozgrywać mecze z zespołami, które w pierwszych kolejkach pauzowały.Aż dziewięć bramek padło w meczu Skrwy Łukomie z Pogonią Słupia. Gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, trafiając do siatki sześciokrotnie, tracąc przy tym zaledwie trzy gole. Siedem bramek zobaczyli kibice w Staroźrebach oglądający mecz miejscowego Świtu z Kormoranem Łąck. Pięć z siedmiu goli na swoim koncie zanotował zespół Świtu. Orzeł Goleszyn okazał się jedyną drużyną, która w trzeciej kolejce klasy okręgowej zdołała wygrać w meczu wyjazdowym.

W A-klasie wyborną skutecznością popisał się Wicher Cieszewo, który występując w roli gospodarza rozgromił Kasztalena Białe Błota, strzelając siedem goli, a nie tracąc żadnego. Jeszcze więcej emocji przyniósł pojedynek Czarnych Rempin ze Startem Proboszczewice. Niestety, aż sześć z dziesięciu trafień w tym spotkaniu zanotowali na swoim koncie przyjezdni. W B-klasie dwa mecze zakończyły się wygranymi gości po 4:2.

Wyniki:
Klasa okręgowa
3. kolejka: Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 3:1, Unia Iłów - Zryw Bielsk 3:1, Unia Czermno - Huragan Bodzanów 4:0, Świt Staroźreby - Kormoran Łąck 5:2, Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 1:2, Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia 6:3, Polonia Radzanowo - Skra Drobin i Wisła Nowy Duninów - Amator Maszewo  przełożone. Tabela: 1. Unia 7, 2. Świt 7, 3. Wisła S. 7

A-klasa
1. kolejka: Wicher Cieszewo - Kasztelan Białe Błoto 7:0, Orkan Lelice - Spójnia Mała Wieś 1:3, Sparta Mochowo - Relax Miszewo Murowane 0:5, Lwówianka Lwówek - Zorza Szczawin Kościelny 0:0, Czarni Rempin - Start Proboszczewice 4:6, Stegny Wyszogród - Iskra Kozłowo 1:1

B-klasa
1. kolejka: Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień 2:4, Mazowia Słubice - Bzura II Chodaków 2:0, Limit Rybno - Delta Miszewko Strzałkowskie 2:4. Pauzowała Victoria Cekanowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz