piątek, 27 lipca 2012

Płocka Strefa Kibica na Igrzyska900 miejsc siedzących, ekran o powierzchni 15 metrów kwadratowych, stoliki, parasole, mała gastronomia oraz boisko do siatkówki plażowej. To atrakcje, które czekają na miłośników sportu w Płockiej Olimpijskiej Strefie Kibica przy Orlen Arenie, która zainauguruje swoją działalnośc w piątek 27 lipca o 21.30. Najważniejsza dla fanów dyscyplin olimpijskich będzie, oczywiście, możliwość wspólnego przeżywania emocji. Przede wszystkim tych, które wiązały się będą z występującymi w Londynie Polakami.
Kibice nie mają wątpliwości, że Letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie dostarczą im wielu emocji. Liczą też na liczne wzruszenia związane z medalami zdobywanymi przez biało-czerwonych. Wszyscy, którzy lubią sportowe przeżywac wspólnie z innymi, będą mogli spotkac się w Płockiej Olimpijskiej Strefie Kibica, która zlokalizowana zostanie tuż  przy Orlen Arenie. Organizatorzy zaplanowali w niej  900 miejsc siedzących, stoliki, parasole, boisko do siatkówki plażowej oraz małą gastronomię. Telewizyjne transmisje zawodów będzie można śledzic na ekranie o powierzchni 15 mkw. Płocka Olimpijska Strefa Kibica będzie czynna od 27 lipca od godz. 21.30 do 12 sierpnia. Transmisje rozpoczynac się będą od 10.00, a kończyc o  23.00. Jeśli zawody z udziałem Polaków potrwają dłużej, strefa czynna będzie do ich zakończenia.

Warto przypomniec, że podczas Euro 2012 Płocka Strefa Kibica funkcjonowała na Nowym Rynku. W tym samym miejscu kilka lat wcześniej wielotysięczny tłum z zapartym tchem oglądał niesamowicie dramatyczny piąty mecz fazy play-off Mistrzostw Polski w piłce ręcznej między Zagłębiem Lubin a Wisłą Płock. Wspólne oglądanie sportowych wydarzeń ma w Płocku tradycję sięgającą dużo dalej niż Euro 2012. Można się więc spodziewac, że i tym razem chętnych nie zabraknie.

1 komentarz:

  1. He, he. Mamy nowy kraj na mapie świata. Stworzyli go prześwietni komentatorzy TVP relacjonujący ceremonię otwarcia. Kraj nazywa się Tajikistan. Niech ktoś zgadnie gdzie to jest?

    OdpowiedzUsuń