czwartek, 2 lutego 2012

Płocczanki i płocczanie powalczą o półfinały MP


Piłkarki ręczne AZS PWSZ Jutrzenka i szczypiorniści Orlen Wisły w trakcie najbliższego weekendu rywalizować będą w turniejach ćwierćfinałowych mistrzostw Polski juniorów. Turniej dziewcząt odbędzie się w hali Chemika w Płocku, chłopcy natomiast wyjadą do Chełmka.


Zawodniczki Jutrzenki, które w Blaszak Arenie pełnić będą honory gospodarza turnieju, zmierzą się z Kusym Szczecin i Sośnicą Gliwice. Zwycięzca tej grupy zapewni sobie awans do półfinału. W piątek 3 lutego o 18.00 AZS PWSZ Jutrzenka zmierzy się z Sośnicą Gliwice. Dzień później, o 11.00 gliwiczanki zagrają z Kusym Szczecin, a w niedzielę o 11.00 odbędzie się spotkanie Jutrzenki z Kusym.

Juniorzy Orlen Wisły swój ćwierćfinał rozgrywać będą w Chełmku. Pierwszego dnia turnieju zagrają z PMOS-em Busko Zdrój, w sobotę z Victorią Tomaszów, a w niedzielę z gospodarzem zawodów – Siódemką Chełmek. Do półfinału awansują dwa najlepsze zespoły. Jeśli podopieczni trenera Roberta Jankowskiego okażą się najlepsi w swej grupie ćwierćfinałowej, wówczas zaplanowany na 17-19 lutego turniej o awans do finałów MPJ zostanie rozegrany w Płocku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz