czwartek, 8 września 2011

Przetarcie przed ligą


Za dwa tygodnie nowy sezon 2011/2012 zainauguruje pierwsza liga piłki ręcznej kobiet. Szczypiornistki AZS PWSZ Płock swoją formę sprawdzą podczas ogólnopolskiego turnieju piłki ręcznej, w którym wystąpią w roli gospodarza. Obok ekipy prowadzonej przez trenerów Jarosława Stawickiego i Marka Przybyszewskiego wystąpią również AZS UMCS Lublin, AZS AWF Warszawa, AZS Pruszków i Sambor Tczew. Organizatorami imprezy są AZS PWSZ Jutrzenka, Urząd Miasta Płocka, Miejski Zespół Obiektów Sportowych oraz CWS Orlen Arena. Impreza rozpocznie się w piątek 9 września i potrwa do niedzieli 11 września.Impreza, która odbywać się będzie w Orlen Arenie, została pomyślana jako jeden z ostatnich elementów okresu przygotowawczego dla AZS PWSZ Jutrzenka Płock. To również niezwykle istotny sprawdzian formy i porównanie jej z innymi drużynami, które w zbliżającym się sezonie rywalizować będą na pierwszoligowych parkietach.

Piątkowa rywalizacja rozpocznie się o 15.15. Jako pierwsze na plac gry wyjdą piłkarki ręczne AZS UMCS Lublin i AZS WSKFiT Pruszków. Na zakończenie pierwszego dnia, o 19.15 gospodynie turnieju zagrają z AZS AWF Warszawa.

Aż pięć meczów organizatorzy zaplanowali na sobotę, czyli drugi dzień turnieju. Już o 10.00 Jutrzenka spotka się z AZS UMCS Lublin. Dwie godziny później MKS Sambor Tczew zagra z AZS WSKFiT Pruszków. O 14.00 rozpocznie się przerwa obiadowa, a gry zostaną wznowione o 16.00, gdy na parkiecie zameldują się AZS AWF Warszawa i Sambor Tczew. Na 17.45 zaplanowany został pojedynek Jutrzenki z AZS WSKFiT Pruszków. Ostatni piątkowy mecz między AZS AWF Warszawa a AZS UMCS Lublin rozpocznie się o 19.30.

W niedzielę pierwsze spotkanie rozpocznie się już o 9.00, kiedy na boisku pojawią się ekipy AZS UMCS Lublin i Sambora Tczew. O 10.45 rozpocznie się mecz AZS AWF Warszawa z AZS WSKFiT Pruszków. Ostatnie spotkanie turnieju zostało zaplanowane na 12.15. Zmierzą się w nim Jutrzenka i Sambor Tczew. O 13.50 powinna się rozpocząć ceremonia zakończenia turnieju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz