czwartek, 21 kwietnia 2011

Sukcesy płockich cheerleaderek


Cztery grupy Zespołu Tanecznego Szkoły Wyższej im Pawła Włodkowica w Płocku wzięły udział w turnieju z cyklu Grand Prix Polski 2011, który odbywał się w Gdańsku. Bilans startu płocczanek w Mistrzostwach Wybrzeża Cheerleaders to drugie, trzecie, czwarte i piąte miejsce.
Najlepiej spisała się występująca w kategorii juniorek formacja Impact, która "wytańczyła" sobie drugie miejsce. - Grupa nie zawiodła swoich fanów. Dziewczyny zatańczyły rewelacyjnie, zdobywając srebrny medal - powiedziała Sportowcowi Płockiemu choreograf Katarzyna Sylwestrzak. - Widać, że wszystkie stają się bardzo świadomymi tancerkami i to je wyróżnia na tle innych zespołów.


Czwarte miejsce wywalczyła Impresja, a piąte grupa Impuls, która w "Klanie Impresji" działa dopiero od kilku miesięcy.
W rywalizacji juniorek młodszych po brązowe medale sięgnęła Impreska, co było wielkim osiągnięciem. - Od mistrzostw Polski, na których nasze najmniejsze zawodniczki zajęły siódme miejsce, minął miesiąc. W tym czasie grupa bardzo intensywnie pracowała i dzięki temu mogła cieszyć się z podium. Dziewczynki nabrały większej pewności siebie i ducha walki - skomentowała niewątpliwy sukces Katarzyna Sylwestrzak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz