poniedziałek, 25 kwietnia 2011

Powrót syna marnotrawnego


Tomasz Grudzień jako jedyny z trzech graczy, wobec których Wisła wszczęła procedurę rozwiązania kontraktu z winy zawodnika, ma szansę powrotu do zespołu. Zadecydowała o tym skrucha, jaką wyraził wychowanek płockiego klubu.

Kilka tygodni temu zarząd Wisły podjął decyzję o skierowaniu do właściwych organów Polskiego Związku Piłki Nożnej wniosku o rozwiązanie kontraktów (z winy zawodników) z Tomaszem Grudniem, Marcinem Pacanem i Danielem Koczonem. Natomiast Bartosz Wiśniewski i Piotr Karwan zostali przesunięci do rezerw. Działania te podjęte zostały na wniosek sztabu szkoleniowego po porażce 0:2 z Okocimskim Brzesko. Istniało wówczas podejrzenie, że niektórzy zawodnicy mieli destrukcyjny wpływ na resztę zespołu.
Spośród ukaranych zawodników jedynym, który okazał skruchę i wyraził chęć rehabilitacji, był Tomasz Grudzień. Dlatego właśnie zarząd Wisły dał mu szansę na powrót do zespołu. Wniosek do PZPN-u został wycofany, ale wewnętrzna kara regulaminowa pozostała w mocy. Tomasz Grudzień wznowi treningi już w tym tygodniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz