poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Płocka czystka

Przesunięcie do rezerw dwóch zawodników i rozwiązanie kontraktów z trzema graczami to wnioski postawione przez sztab szkoleniowy Wisły Płock po sobotniej porażce z Okocimskim Brzesko 0:2.  Oficjalny komunikat w tej sprawie ukazał się na stronie internetowej klubu.

Z komunikatu  można dowiedzieć się, że na wniosek sztabu szkoleniowego, w związku z rażącym naruszeniem kontraktów o profesjonalne uprawianie piłki nożnej, rozpoczęła się procedura rozwiązania kontraktów (z winy zawodników) z Danielem Koczonem, Marcinem Pacanem i Tomaszem Grudniem. Na tym wiślane czystki się nie kończą. Piotr Karwan i Bartosz Wiśniewski zostali przesunięci do drużyny rezerw.

Władze klubu nie chcą komentować swoich personalnych decyzji. - Zostańmy przy tym, co zostało napisane w oficjalnym komunikacie na stronie internetowej klubu - prosi Maciej Wiącek, odpowiedzialny w Wiśle za kontakty z mediami. - Tym bardziej, że teraz ruch należy do Polskiego Związku Piłki Nożnej, gdzie zostały złożone stosowne dokumenty w sprawie rozwiązania kontraktów z winy zawodników.

Wszystko wskazuje na to, że Wisła bezpowrotnie straci trzech zawodników, którzy w rundzie jesiennej byli jej kluczowymi graczami. Zarówno Marcin Pacan jak i Daniel Koczon zdobyli jesienią po sześć bramek. Tomasz Grudzień zapisał na swoim koncie tylko jedno trafienie do siatki rywali, ale należał do najbardziej pracowitych graczy w linii pomocy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz