wtorek, 29 marca 2011

Pojadą po medale?

Medaliści halowych mistrzostw Polski juniorów młodszych będą filarami czteroosobowej ekipy MUKS-u, która w sobotę 2 kwietnia wystartuje w Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych. Zawody zostaną rozegrane w Bydgoszczy. 


Dominika Muraszewska podczas rozgrywanych w Spale MPJMł triumfowała w biegu na 600 metrów. Po brąz na tym dystansie sięgnął zaś Marcin Strusiński. Teraz Dominika i Marcin postarają się powiększyć swoją kolekcję o krążki z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w przełajach. Muraszewska zakwalifikowała się na OOM, zdobywając drugie miejsce w międzywojewódzkich eliminacjach do imprezy, która w tym roku rozgrywana będzie w Bydgoszczy. Strusiński w eliminacjach był czwarty, wyprzedzając o dwa miejsca Michała Ciarkowskiego.

Płocką ekipę w Bydgoszczy uzupełniać będzie Agata Muszyńska, która w zawodach eliminacyjnych minęła linię mety jako trzynasta. Dominika w tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży będzie musiała pokonać dwa tysiące metrów. Reszta naszych zawodników ścigać się będzie na dystansie trzech kilometrów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz