środa, 31 października 2012

Komplet nafciarzy na HolandięTrener reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn Lars Biegler do szerokiej kadry na dwumecz z Holandią i Ukrainą powołał pięciu zawodników Orlen Wisły. Kamila Syprzaka z gry wyeliminowała kontuzja. W meczowej szesnastce znaleźli się jednak wszyscy pozostali nafciarze: Marcin Wichary, Michał Kubisztal, Adam Wiśniewski i Paweł Paczkowski. Niemiecki szkoleniowiec biało-czerwonych odesłał do Ostrowca Świętokrzyskiego Marka Szperę, Michała Chodarę, Krzysztofa Szczecinę i Antoniego Łangowskiego. Ci czterej gracze dołączą do reprezentacji B, która 2 i 3 listopada ma zmierzyć się z Rumunią.
Wszystko wskazuje na to, że szesnastu graczy wybranych do gry w meczu z Holandią będzie stanowiło również drużynę która 4 listopada wystąpi w Zaporożu w pojedynku z reprezentacją Ukrainy. O ile, oczywiście, nikt nie dozna kontuzji. Mecz Polska-Holandia zostanie rozegrany w środę 31 października o 18.00 w Orlen Arenie w Płocku. Spotkanie Ukraina-Polska zaplanowane zostało na niedzielę 4 listopada w Zaporożu.

Reprezentacja Polski:
bramkarze: Sławomir Szmal (KS Vive Targi Kielce), Marcin Wichary (Orlen Wisła Płock);

skrzydłowi: Adam Wiśniewski (Orlen Wisła Płock), Przemysław Krajewski (KS Azoty Puławy), Robert Orzechowski (MMTS Kwidzyn), Michał Bartczak (MKS Zagłębie Lubin)

kołowi: Piotr Grabarczyk (KS Vive Targi Kielce), Mateusz Jankowski (KS Azoty Puławy), Bartosz Jurecki (SC Magdeburg)

rozgrywający: Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Tomasz Rosiński (Vive Targi Kielce), Michał Kubisztal, Paweł Paczkowski (Orlen Wisła Płock), Mariusz Jurkiewicz (BM Atletico Madryt), Bartłomiej Jaszka (Fuechse Berlin)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz