poniedziałek, 15 października 2012

Amator przełamał kryzys, Iskra traci dystans, potknięcie BłyskawicySpadkowicz z czwartej ligi po trzech remisach z rzędu w końcu zszedł z boiska jako zwycięzca. Wyjazdowa wygrana Amatora ze Świtem Staroźreby była bardzo efektowna. W meczu na szczycie Wisła Duninów ograła w Drobinie miejscową Skrę, dzięki czemu zajmuje drugie miejsce w tabeli płockiej klasy okręgowej, mając na swoim koncie taki sam dorobek punktowy jak liderzy. Skra traci do pary liderów trzy punkty. W A-klasie prowadząca jeszcze do niedawna Iskra Kozłowo przegrała kolejny mecz. Tym razem w Proboszczewicach z tamtejszym Startem. Po trzy punkty do swego konta dopisały prowadzące w tabeli zespoły z Cieszewa i Małej Wsi. W B-klasie po raz pierwszy kompletu punktów nie zdobyła Błyskawica Lucień, która musiała zadowolić się remisem w Słubicach. Victoria Cekanowo wyjazdowy mecz z Olimpią Gozdowo oddała walkowerem.

Po trzech remisach z rzędu dało się słyszeć opinie o kryzysie, który dopadł Amatora Maszewo. Drużyna, która jeszcze w ubiegłym sezonie występowała w grupie północnej mazowieckiej czwartej ligi zamknęła jednak usta krytykom w najlepszy z możliwych sposobów. Maszewianie rozbili w Staroźrebach tamtejszy Świt aż 9:0, udowadniając, że nie zamierza rezygnować z walki o powrót do wyższej klasy rozgrywkowej. Niezwykle ciekawie zapowiadał się mecz w Drobinie, gdzie zmierzyć się miały dwa zespoły mające po dziesięciu kolejkach tyle samo punktów co Amator. Emocji nie było jednak zbyt wiele, bo Wisła Duninów okazała się zdecydowanie lepsza od Skry, wygrywając pewnie 3:0. Ostre strzelanie zobaczyli kibice Skrwy Łukomie, która wysoko pokonała Unię Iłów.

Prowadzący w A-klasie Wicher Cieszewo spokojnie wypunktował u siebie Relax Miszewo. Czająca się za plecami lidera Spójnia z Małej Wsi z niemałymi problemami pokonała w Lwówku tamtejszą Lwówiankę. Iskra Kozłowo przegrywając na wyjeździe ze Startem straciła trzecie miejsce na rzecz zespołu z Proboszczewic.

Mazowia Słubice okazała się pierwszym zespołem, który powstrzymał kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa ekipę Błyskawicy Lucień. Mecz w Słubicach dostarczył wszystkim mnóstwo emocji. O emocjach nie było mowy  Gozdowie, bo Victoria Cekanowo oddała mecz z tamtejszą Olimpią walkowerem.

Klasa okręgowa
11. kolejka: Świt Staroźreby - Amator Maszewo 0:9, Polonia Radzanowo - Wisła Sobowo 0:0, Pogoń Słupia - ULKS Ciółkowo 3:3, Stoczniowiec Płock - Unia Czermno 3:1, Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk 2:2, Kormoran Łąck - Huragan Bodzanów 0:2, Skra Drobin - Wisła Duninów 0:3, Skrwa Łukomie - Unia Iłów 6:2. Tabela: 1. Amator 27, 2. Wisła D. 27, 3. Skra 24.

A-klasa
8. kolejka: Wicher Cieszewo - Relax Miszewo 3:0, Orkan Lelice - Sparta Mochowo 3:4, Zorza Szczawin - Stegny Wyszogród 6:2, Kasztelan Białe Błoto - Czarni Rempin 4:0, Start Proboszczewice - Iskra Kozłowo 5:2, Lwówianka Lwówek - Spójnia Mała Wieś 1:2. Tabela: 1. Wicher 21, 2. Spójnia 19, 3. Start 16

B-klasa
9. kolejka: FK Rybno - Bzura II Chodaków 5:0, Mazowia Słubice - Błyskawica Lucień 3:3, Olimpia Gozdowo - Victoria Cekanowo 3:0 (walkower). Pauzowała Delta Miszewko. Tabela: 1. Błyskawica 22, 2. Delta 13, 3.Mazowia 13

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz