wtorek, 3 kwietnia 2012

Szymon znowu na podium, udany debiut Ryszarda


Druga lokata wywalczona przez Szymona Bregiera (na zdjęciu), dziesiąte miejsce jego dziadka Ryszarda Chrzanowskiego oraz szesnasta pozycja ojca Piotra Bregiera to dorobek najbardziej obecnie znanej rodziny kolarskiej z Płocka gnieźnieńskim wyścigu inaugurującym tegoroczny cykl Fortuna Thule Cup 2012. Zawody cross country (XC) w Gnieźnie zostały zorganizowane przede wszystkim z myślą o amatorach górskiego ścigania. Na starcie pojawiło się jednak również kilku zawodowców. Na ich tle płocczanie zaprezentowali się na miarę swoich możliwości.Szymon Bregier stanął na starcie wyścigu żaków i do mety dotarł jako drugi w swojej kategorii wiekowej. Piotr Bregier rywalizował w kategorii Masters II, w której musiał zadowolić się szesnastą lokatą. Ryszard Chrzanowski zadebiutował w formule XC, kończąc ściganie w kategorii Masters IV na bardzo dobre, dziesiątej pozycji.

 – Była to dla nas prawdziwa lekcja pokory i sprawdzian umiejętności – powiedział Piotr Bregier. – Wzorcowo przygotowana interwałowa trasa nie dawała wytchnienia naszym organizmom i perfekcyjnie przygotowanym rowerom.

Za cztery tygodnie odbędą się mistrzostwa Wielkopolski w formule XC. Rodzina Bregierów zamierza przygotowywać się do najważniejszej imprezy tej części sezonu niezwykle intensywnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz